Postavografia

Divadielko Concordia
2017 - Sultán, kupec, lekár - Dlhý nos - (réžia: Peter Kamenský)
2016 - Potulný bábkar, Kráľ (bábka), Maršal (bábka), Kráľovná (bábka), Bylinkár (bábka), Gašpar (bábka) - Huncút Gašpar - (réžia: Peter Luptovský) 
2016 - Konrád - Jahodový kúpeľ - (réžia: Peter Luptovský) 
2015 - Cimbalista - Metamorfózy ženy - (réžia: Maja Zdurna Fabriková)
 
Mestské divadlo Actores
2016 - Jago - Aladin a čarovná lampa - (réžia: Tatiana Masníková) 
2016 - Ondro - Ako Ondro peklo prekabátil - (réžia: Tatiana Masníková)
2016 - Juro - Prešibaný kocúr v čižmách - (réžia: Tatiana Masníková)
 
Divadlo z Domčeka
2015 - Koník Sivko (bábka), Principál, Čierny Rytier, Princ Gustáv, Gróf Aluminium, Knieža Cepín, Kvokáň Vokáň - Princ Bajaja - (réžia: Viktor Sabo)
 
Teatro Colorato
2014 - Cimbalista - Ó Sláva Hviezd Ó Sláva - (réžia: Peter Weinciller)
 
Divadlo Štúdio mladých
2014 - Rozprávač, Vlk (bábka), Poľovník (bábka)O červenej čiapočke - (réžia: Peter Kamenský)
2014 - Kráľ Dobroslav (bábka), Muzikant - Soľ nad zlato - (réžia: Peter Kamenský) 
2013 - Čarodejník Orgon - Víly - (réžia: Peter Kamenský)
2013 - Potulný muzikant - Aladin a čarovná lampa - (réžia: Peter Kamenský)
 
Thalia Teatro
2012 - KlaunMíľoví klauni - (réžia: Monika Necpálová)
2012 - Bartoš, Kráľ Matej, Kráľ Matej (bábka), Komediant - Kráľ Matej Zvolenský - (réžia: Monika Necpálová)
2012 - Červeňkráľ, Červeňkráľ (bábka), Žobrák, Kráľ (bábka), Komorná (bábka), Princ Krasoň, Princ Mudroň, Principál - Červeňkráľ a Žltovláska - (réžia: Peter Kamenský)
 
Divadlo Habakuky
2011 - Psota, Sused, Boháč, TesárPsota - (réžia: Silvia Zeumerová)
2011 - Sultán, Kupec, LekárDlhý nos - (réžia: Peter Kamenský)
2011 - Rozprávač, Matka (bábka), Dcéra (bábka), ŽobrákLaktibrada - (réžia: Tatiana Jánošová)
2011 - Rozprávač, Čert - Stará dievka a čert - (réžia: Tatiana Jánošová)
2011 - Muž, Hrnčiar (bábka), Zbojník - O hlúpej žene - (réžia: Pavol Hadač)
2010 - Vintalko, Vintalko (bábka), Drak (bábka)Vintalko - (réžia: Viktor Sabo)
2010 - Jano, Ďuro, ZbojníkHop sa, hor sa - zem otvor sa! - (réžia: Viktor Sabo)
2010 - Radca, Čarodejník (bábka), Kráľ, SlnkoCesta k slncu - (réžia: Pavol Hadač)
2010 - Kráľ, Krajec, Farár, Stráž, KraviarDrevená krava - (réžia: Viktor Sabo)
2010 - Muž, Kráľ, Bylinkárka - Soľ nad zlato - (réžia: Viktor Sabo)  
2010 - Rozprávač, Sedliak, Otec - Funďži palica, cepy von z vreca - (réžia: Pavol Hadač)
2010 - Neboj sa - Neboj sa - (réžia: Jakub Nvota)
2009 - Martinko Klingáč, Muž - Zlatá priadka - (réžia: Jakub Nvota)
2009 - Rozprávač, Macocha, Sečeň, Holena, Brezeň, Lipeň, Rujeň, JunákO 12 mesiačikoch - (réžia: Pavol Hadač)
2009 - Prorok Rak, Sused, Krivák, Sluha, Kuchár, Urodzený - Prorok Rak -  (réžia: Pavol Hadač)
 
Hriňovské divadlo
2012 - Peter KovacsTruhla - (réžia: Boris Kováč)
2011 - LukášVšetko o ženách - (réžia: Peter Kamenský)
2011 - Červeňkráľ, Červeňkráľ (bábka), Žobrák, Kráľ (bábka), Komorná (bábka), Princ Krasoň, Princ Mudroň, PrincipálČerveňkráľ a Žltovláska - (réžia: Peter Kamenský)
2010 - Tanečník - Pytačky - (réžia: Zuzana Renčková)
2009 - JežibabaMedovníkový domček - (réžia: Zuzana Renčková)
2009 - Dora Sentéš, Ficko - Báthoryčka - (réžia: Zuzana Renčková)
2008 - Vedúci, Uhorčík - Jááánošííík - (réžia: Anton Trebuľa Kečkár)